Єврозуб | Знеболення
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7550
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7550,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Знеболення

Знеболення

Люди звикли думати, що візити до стоматолога пов’язані з болем. Проте сучасні методи анестезії в стоматології позбавляють пацієнта від болю, причому іноді навіть від болю при введенні знеболюючого препарату.

 

 

Анестезія в стоматології здійснюється для тимчасового зняття чутливості тканин за допомогою різних препаратів. Після введення анестетика оброблена ділянка починає німіти, як це зазвичай відбувається при сильному охолодженні. Але анестезія не пов’язана з пониженням температури тканин. Принцип дії такого препарату полягає у блокуванні нервового імпульсу, який подає сигнал про біль в головний мозок.

 

 

Час дії анестетика обмежено, потім він розщеплюється і виводиться з організму, а імпульс знову функціонує, як і раніше.
Мтісцеве знеболення забезпечує повне зниження чутливості до болю у тих ділянках, де працює лікар.
Для знеболення і лікування ми застосовуємо тільки якісні препарати, і використовуємо сучасне обладнання для вашого лікування.