Єврозуб | Видалення зубів
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7476
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7476,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Видалення зубів

Видалення зубів

Метою сучасної стоматології є збереження цілісності, здоров’я і краси зубів. Зусилля стоматологів спрямовані на профілактику і лікування захворювань зубів і ясен. І лише в тих випадках, коли вилікувати або відновити зуби неможливо, застосовується крайній захід — видалення зубів.
Видалення зуба — це хірургічна операція в стоматології, яка виконується за допомогою інструментів, спеціально адаптованих під певні групи зубів у різних клінічних ситуаціях.

 

І як би страшно не звучав вирок «видалення зубів», боятися цього не треба, оскільки за сучасного розвитку стоматології, процедура видалення зубів проходить з максимальним фізичним і психологічним комфортом для пацієнта.

 

По-перше, видалення зубів, що не підлягають лікуванню, дозволить, нарешті, позбавитися від болю і уникнути можливих ускладнень.

 

По-друге, застосування сучасних знеболюючих препаратів робить процедуру видалення зубів дійсно безболісною.
По-третє, лікар виконує процедуру видалення зубів дбайливо, з мінімальним ушкодженням навколишніх тканин, що знижує ризик ускладнень після процедури і прискорює загоєння операційної рани.
По-четверте, після успішного завершення процедури, ми готові запропонувати пацієнтові ефективні методи протезування зубів, щоб відновити функціональність і естетику зубного ряду.

 

Перш ніж прийняти рішення про видалення зубів, стоматолог здійснює ретельний огляд порожнини рота, оцінку стану зуба і прилеглих тканин. Необхідною частиною діагностики є проведення рентгенологічного дослідження.
Якщо в результаті діагностичного дослідження стане відомо, що зберегти зуби неможливо, приймається рішення про їх видалення.
Перед початком процедури видалення зуба обов’язково застосовується ефективний знеболюючий засіб, завдяки якому пацієнт не відчуває болю або дискомфорту.

 

Рекомендації за доглядом після видалення зубів.

 

Слід пам’ятати про те, що видалення зуба — це хірургічна операція з властивими їй побічними ефектами і ускладненнями. І для зниження ризику виникнення запалення після видалення зубів, пацієнтам необхідно неухильно дотримуватися правил догляду за післяопераційною раною.

 

Передусім, слід дотримуватися запобіжних заходів для попередження випадіння з лунки згустка крові, який є запорукою швидкого загоєння рани. Для цього необхідно виконувати наступні рекомендації:

 

— Не пити і не їсти впродовж двох годин після видалення зуба;
— Прикладати холод у ділянку видаленого зуба впродовж двох годин після операції;
— Не спльовувати слину і кров;
— Не виконувати важку роботу цього дня, виключити зайняття спортом, відвідування басейну;
— Ні в якому разі не полоскати ротову порожнину, а також виключити прийом гарячої їжі впродовж першої доби після видалення зуба;
— Не виймати з лунки видаленого зуба ліки, покладені лікарем;
— Уникайте перепадів температур, перегрівання і переохолодження після видалення зуба;
— При появі кровотечі з лунки видаленого зуба прикусити чистий марлевий тампон або прикласти холод на шкіру в ділянці видаленого зуба. Якщо кров не зупиняється, звернутися до лікаря;
— Болісність в ділянці видаленого зуба може відчуватися упродовж перших трьох діб після операції. Для зменшення болю слід приймати знеболюючі препарати, вказані лікарем.

 

При появі сильного болю або кровотечі, припухлості в ділянці видаленого зуба, ускладненому відкриванні рота, болючому ковтанні, при різкому підвищенні температури тіла (понад 37,5 С) слідує негайно звернутися до лікаря.