Єврозуб | Ендодонтія
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
6438
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6438,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Ендодонтія

Ендодонтія

Лікування каналів зуба, які складаються з м’яких тканин, нервових волокон, а також лімфатичних і кровоносних судин і сполучної тканини — це окрема галузь стоматології — ендодонтія.

Лікування зубних каналів від інших процедур відрізняється своєю складністю, оскільки, по-перше, канали зуба знаходяться глибоко усередині і до них важко добратися стоматологічними інструментами, а по-друге, лікарю важко контролювати процес лікування візуально.
Лікування кореневих каналів покликане рятувати від видалення навіть ті зуби, ступінь пошкодження яких дуже сильна. В той час, коли стоматологія знаходилася не на такому високому рівні, як зараз, позбавити людину від сильного болю можна було тільки одним способом: видаленням хворого зуба. Сьогодні ж, лікування каналів, дозволяє зберігати зуб в 90% випадків.
Проблеми з кореневими каналами зуба можуть довгий час ніяк не проявляти себе, в той час, як процес руйнування зуба розпочався. Рівно до тих пір, поки в зубах не з’явиться біль.
Неприємні відчуття можуть виникати як при дії хімічних або температурних подразників, так і при тиску на зуб, під час пережовування їжі. Іноді гострий зубний біль виникає без будь- якої дії на зуб, особливо сильно це проявляється в нічний час.

 

 

Можливість врятувати зуб з ушкодженими каналами високі, але все таки лікарі не дають 100% гарантії, тому, чим швидше ви звернетеся до стоматолога, тим більше у вас з’явиться шансів на збереження рідного зуба.
Якість лікування визначається рівнем професіоналізму лікарів. Лікування каналів зуба вимагає колосальної уваги і точності дій, що проводяться. Повторне втручання стоматолога не буде потрібно у тому випадку, коли усі канали зуба були повністю очищені, герметично і надійно запломбовані.