Єврозуб | Відбілювання зубів
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7534
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7534,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів являє собою унікальну стоматологічну процедуру, яка дозволяє безболісно отримати ідеальний косметичний ефект за короткий проміжок часу. Білосніжна посмішка асоціюється у більшості людей з успішним і красивим життям! Коли у людини немає приводів сумніватися у своїй посмішці, вона легко вступає в контакт з людьми, зачаровує їх і досягає своєї мети.

 

Кожному з нас хотілося б щоб їх зуби були сліпуче білими від природи, але таке зустрічається украй рідко.
Отримати посмішку своєї мрії можна здійснивши процедуру вибілювання зубів.

Перед вибілюванням зубів кожна людина обов’язково проходить ретельний огляд у стоматолога, під час якого лікар з’ясовує, чи усі зуби здорові і чи немає протипоказань до застосування того або іншого методу вибілювання.
Тому, якщо при огляді стоматолог виявить які-небудь захворювання порожнини рота, перед вибілюванням зубів треба буде обов’язково пройти лікування.

У тому випадку, якщо у пацієнта були встановлені пломби, стоматолог порадить замінити їх вже після вибілювання, оскільки пломбувальний матеріал не змінює свій колір.

 

Серед головних причин, що впливають на появу жовтого нальоту на зубах, виділяють наступні:

 

— недостатня гігієна порожнини рота;
— порушення обміну речовин;
— паління;
— надмірне вживання продуктів харчування з фарбувальними речовинами;
— генетична спадковість;
— надмірне вживання цукру;
— лікування антибіотиками;
— вікові зміни.

 

У наш час існують різні технології вибілювання емалі зубів, що дозволяють відновити природний колір:

 

Традиційний варіант вибілювання зубів — це так звані відбілюючі пасти, які, по завіренню багатьох виробників, ефективно справляються з фарбуючими речовинами і пігментами. Проте, як показує практика, відбілюючі пасти видаляють потемніння лише з верхнього шару зубів, не діючи на їх основу. Тому пасти не так ефективні у вибілюванні зубів. Щоб отримати відчутніші результати, необхідно скористатися іншими сучасними методами вибілювання.

 

Технологія домашнього відбілювання включає використання індивідуальних капп, відбілювальних гелів і спеціальних наборів для відновлення кольору зубної емалі. Концентрація гелю в каппах нижча, ніж при інших методах відбілювання, тому результат досягається повільніше, але при цьому і зубна емаль майже не пошкоджується. Ще один плюс домашнього відбілювання — каппи можна носити у будь-який зручний час доби. Водночас воно вимагає від пацієнта ретельного дотримання інструкцій лікаря-стоматолога щодо тривалості застосування для досягнення бажаного результату.

 

Технології професійного відбілювання передбачають проведення процедури відбілювання зубів в стоматологічній клініці. Воно здійснюється під безпосереднім контролем лікаря-стоматолога і з використанням відбілючого гелю високої концентрації та каталізатора, здатним істотно прискорити сам процес відбіілювання. Сучасні технології професійного відбілювання включають застосування ультрафіолетового випромінювання спеціальної лампи.Відбілюючий гель під впливом світла проникає в зуби, видаляючи будь-які пігментні плями і потемніння. Уся процедура такого відбілювання зубів в стоматологічному кабінеті займає, як правило, всього близько півтори години. При цьому, прекрасний відбілювальний ефект зберігається впродовж тривалого часу.

 

Якій технології відбілювання зубів надати перевагу? Вибір способу і засобів відбілювання здійснюється індивідуально спільно з лікарем на основі точного діагностування причин потемніння зубів.