Єврозуб | Профілактика та гігієна
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7538
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7538,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Профілактика та гігієна

Профілактика та гігієна

1. Гігієна порожнини рота.

 

Лікар допоможе видалити будь-який зубний наліт з ваших зубів, що утворюється у різних ділянках ротовоі порожнини. Ваші зуби будуть професійно очищені за допомогою спеціального обладнання та паст. Важливим аспектом ролі стоматолога навчити вас догляду за зубами, щоб вони залишалися чистими від нальоту. Ви будете інформовані про найкращі техніки чищення зубів та отримаєте поради щодо використання міжзубних щіток та ниток.
Гігієна порожнини рота в стоматологічній практиці також є частиною лікування захворювань ясен і неприємного запаху з рота. Якщо у вас є ортопедичні та ортодонтичні конструкції, зубні імплантати, ви маєте специфічні або індивідуальні гігієнічні потреби — у цьому вам допоможе наш стоматолог.

 

2. Чутливість зубів.

 

Чи відчуваєте ви стріляючий біль у зубах під час їжі або пиття чогось гарячого? Чи думки про морозиво або ковток льодяної води у спеку змушують вас морщитися? Чутливі зуби можуть бути тягарем для багатьох людей і можуть бути спричинені декількома речами. Завжди важливо звернутися за порадою до стоматолога ,аби джерело проблеми було ідентифіковано і ліквідовано.
Однією з причин чутливості зубів є ерозія зуба, яка пов’язана з втратою зубної емалі. Емаль — тверде зовнішнє покриття зуба, що захищає чутливий дентин. Якщо емаль стерається або піддається ерозії, дентин стає не захищеним, це може призвести до чутливості зубів.
Ерозію може спричинити часте вживання кислої або з великим вмістом цукру їжі, занадто жорстка щітка, розлади харчування.
Для кращого захисту вашої емалі і для ефективного лікування чутливості зубів необхідно прийти на обстеженння, де ми створимо для вас індивідуаальний план лікування.

 

3. Герметизація фісур

 

Як лікарі ми віримо в профілактику у стоматології і заохочуємо, щоб наші пацієнти приводили також своїх дітей з раннього віку. Регулярні огляди гарантують, що ваші діти не страждатимуть від зубного болю з руйнівними наслідками для зубів. Є певний ряд профілактичних заходів, які наша команда може надати вашим дітям.

Застосування фтоистих сполук- безпечний і ефективний шлях зберегти зуби дитини від розвитку карієсу. Фториди, нанесені на поверхню зубів дитини, сприяють мінералізації зубів.Попередити розвиток фісурного карієсу допоможе герметизація фісур.
Дослідження показали, що чим раніше ви приведете дитину до стоматолога, навіть якщо тільки для огляду, тим вірогідніше вона матиме позитивний досвід і зростатиме не боючись лікаря. Лікування дитини з раннього віку також дозволить лікарю виявити ранні ознаки захворювань зубів і зубощелепного апарату. Як і більшість речей, чим раніше виявити проблему, тим швидше вона може бути вирішина.
Профілактика завжди краще лікування, на цьому базується сучасна стоматологія.