Єврозуб | Наші послуги
Відбілювання зубів, Парадонтологія, Видалення зубів, Ортопедичне лікування, Профілактика та гігієна, Терапевтична стоматологія, Стоматологічні послуги, Ендодонтія, Ортодонтичне лікування дорослих та дітей,
4193
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-4193,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Наші послуги

Стоматологічні послуги клінік «Єврозуб»

Профілактика та гігієна

Навіть ретельний щоденний догляд за порожниною рота не виключає того, що на зубах з часом утворюється бактеріальний наліт. Він є основною причиною хвороб зубів і ясен, викликає неприємний запах з рота. Скупчення нальоту у важкодоступних для самостійного чищення місцях загрожує виникненням карієсу, запаленням пародонта і навіть відторгненням імплантованих зубів. Тому мінімум 2 рази на рік необхідно проводити професійну гігієну ротової порожнини у стоматолога. Погодьтеся, що робити профілактику завжди простіше і дешевше, ніж лікувати запущені захворювання.

Читати більше

Терапевтична стоматологія

Терапевтичне лікування включає безліч процедур, наприклад, видалення хворого нерва, прочищення каналів, пломбування кореневих каналів. У процесі лікування виникає необхідність проводити додаткові процедури, які можна швидко пройти в наших клініках. Слід зазначити, що ні сучасне обладнання, сертифіковане за європейськими стандартами, ні висока кваліфікація лікарів нашої клініки, навіть вся терапевтична стоматологія не в силах допомогти, якщо похід до стоматолога відбувся не своєчасно. У деяких випадках зуб вже неможливо вилікувати, єдиний вихід, це видалення.

Читати більше

Ендодонтія

Ендодонтія (лікування кореневих каналів) як окрема галузь в стоматології з’явилася ще в 70-х роках ХХ століття. Необхідність в ендолеченіі може виникати внаслідок ускладнень карієсу, травм, при необхідності повторного лікування кореневих каналів і т.д. Як правило, гострий зубний біль — це сигнал, що говорить про необхідність лікування зубних каналів. Біль свідчить про наявність запального процесу в зубному каналі, який найчастіше виникає через вчасно не вилікуваний карієс.

Читати більше

Ортодонтичне лікування дорослих та дітей

Ортодонтичне лікування проводиться, щоб виправити стоматологічні порушення, такі як неправильний прикус, нашарування зубів і розлади щелепи. Ці та інші ортодонтичні проблеми часто лікуються брекетами. Найбільш поширений тип брекетів виготовляється з металу і металевого дроту. Ідея, що стоїть за брекетами, полягає в зміні зубного ряду: виправлення виступаючих і зміщених зубів, закриття прогалин між зубами або витіснення зубів на належне місце.

Читати більше

Ортопедичне лікування

Відділення ортопедичної стоматології займається проблемами, пов’язаними з частковою або повною втратою зубів. З розвитком сучасних технологій пацієнти стоматологічної практики отримали можливість широкого вибору протезів з високими естетичними якостями. Ми не тільки копіюємо зовнішній вигляд зуба, але і враховуємо анатомічні відмінності: колір, тон і насиченість. Всі ці аспекти дозволяють виготовляти роботи, які в кожному випадку унікальні.

Читати більше

Видалення зубів

Мережа клінік «Єврозуб» здійснює повний спектр послуг з видалення зубів:

 

  • Безболісне видалення зубів (з анестезією)
  • Видалення зубів мудрості
  • Видалення ретінірованних зубів
  • Видалення зубів будь-якої складності
Читати більше

Парадонтологія

Пародонтологія — область стоматології, що вирішує проблеми із захворюваннями пародонту. Пародонтом називають все, що оточує зуб, в чому він кріпиться (м’які тканини — ясна, кістку щелепи, зв’язки зуба). Самі несприятливі наслідки захворювання — втрата здорового зуба, погіршення стану ротової порожнини, розвиток карієсу, поганий запах.

Читати більше

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів являє собою унікальну стоматологічну процедуру, яка дозволяє безболісно отримати ідеальний косметичний ефект за короткий проміжок часу. Відбілювання зубів дає можливість володіти яскравою посмішкою для людей, які часто вживають каву, чай, червоне вино і т.д. Показанням є наявність дісколоріта і бажання зробити свої зуби білими, а посмішку привабливою і неповторною.

Читати більше

Знеболення

Анестезія в стоматології здійснюється для тимчасового зняття чутливості тканин за допомогою різних препаратів. Після введення анестетика оброблена ділянка починає німіти, як це зазвичай відбувається при сильному охолодженні.

Читати більше