Єврозуб | Парадонтологія
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7546
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7546,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Парадонтологія

Парадонтологія

В силу стереотипів, що склалися, ми рідко сприймаємо кровоточивість, припухлість і хворобливість ясен як захворювання. Насправді це хвороба — пародонтит, і у боротьбі з нею не допоможуть ні зубна щітка, ні полоскання, якщо не усунути причини.

 

Причина перша і основна — зубний наліт. Виглядає неестетично і нагадує бомбу уповільненої дії. Утворюється при недостатній гігієні порожнини рота, швидко заселяється мікроорганізмами, ущільнюється, темніє і перетворюється на зубний камінь. Останній, розташовуючись на поверхні зуба під яснами, утворює зубоясенну кишеню і викликає запалення.
Починаєтся рецессія ясен, корені зубів оголюються, болісно реагують на гаряче, солодке, стають рухливими і, нарешті, випадають. Якщо до цього приєднується порушення обміну речовин і зниження загального імунітету, процес приймає генералізований характер і протікає набагато швидше.
Таким чином, людина нерідко втрачає зуби просто тому, що вчасно не зняла зубні відкладення.

 
До недавнього часу чищення зубів проводилося механічним способом, потім з’явилися ультразвукові системи, проте обидві методики на запалених тканинах досить болючі і травматичні. Сучасна стоматологія вирішує ці проблеми за допомогою системи Vector. Цей прилад останнього покоління має незаперечні переваги: особлива форма ультразвукової хвилі у поєднанні із спеціальною суспензією усуває зубний камінь, швидко знищує бактерії і токсини, ефективно і одночасно дуже ніжно і акуратно, тобто абсолютно безболісно (на відміну від інших систем) промиває глибокі кишені. І, що дуже важливо, Vector може одночасно чистити і полірувати зуб, а при звичайному механічному чищенні поверхня зуба залишається шорсткою, що служить основою для формування нового каміння.