Єврозуб | Терапевтична стоматологія
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7484
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7484,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

1. Невідкладна стоматологія.

 

2. Карієс зубів.

 

Ті, кому хоча б один раз довелося відчути нестерпний зубний біль, знають – здорові зуби потрібно берегти, а хворі – своєчасно лікувати. Проте той, хто і надалі продовжує відноситися до свого здоров’ я легковажно, повинен прийняти до уваги: що деякі захворювання зубів протікають безсимптомно, та при відсутності своєчасної діагностики і якісного лікуванння призводять до небажаних ускладнень.
Попри те, що слово «карієс» у більшості з нас дуже часто буває на слуху, багато як і раніше практично нічого не знають ні про цю хворобу, ні про те, наскільки потрібне лікування карієсу зубів, ні про профілактичні заходи.
Отже, що ж стоматологи називають карієсом? При руйнуванні зубної емалі, а потім і дентину (опорній тканині зуба, що знаходиться під емаллю) в зубі утворюються порожнини або як їх часто називають самі пацієнти «дірки». Карієс розвивається в декілька стадій і від початку хвороби до самого запущеного стану може пройти не один рік.

На швидкість розвитку каріозної хвороби впливає безліч різних чинників, включаючи вік людини, якість його харчування і навіть групу крові, як вважають деякі дослідники. Існує думка і про те, що у кожної людини спочатку різна міра схильності до ураження зубів карієсом. У будь-якому випадку, усі люди повинні дотримуватися гігієни порожнини рота і стежити за своїм харчуванням.

Перш ніж зупинитися детальніше на методах лікування карієсу, варто розповісти про те, чому ця хвороба уражає ротову порожнину.

В результаті вживання надмірної кількості вуглеводів, на зубах утворюється наліт. Якщо гігієна порожнини рота не дотримується або дотримується, але нерегулярно або недостатньо якісно, це активує життєдіяльність хвороботворних бактерій. Бактерії,розмножуючись, виділяють кислоту, яка вимиває кальцій і фтор з емалі зуба, що робить його абсолютно незахищеним. Руйнуючи емаль, бактерії проникають все глибше і глибше в зуб, що у результаті може привести до його повного руйнування.

Крім усього іншого на розвиток каріозної хвороби впливають також загальні показники здоров’я людини, наприклад, стан його травної і імунної систем.

Для того щоб уникнути каріозної хвороби, необхідно відвідувати стоматолога як мінімум раз на півроку і вчасно лікувати хворі .Дотримання високого рівня гігієни порожнини рота і правильне регулярне харчування також допоможуть зберегти здоров’я зубів.

 

3. Естетична реставрація зубів, відновлення зубів.

 

Посмішка — ця справжня зброя, що підкорює самі неприступні серця. Американські учені, після ряду тестів, з’ясували, що саме на посмішку реагують як чоловіки, так і жінки при першому знайомстві.
Відновлення зубів — дуже важливий захід не лише для красивої посмішки, але і для збереження здоров’я порожнини рота, травної системи та й усього організму в цілому.
Відновлення зруйнованого зуба потрібно, коли зубний ряд людини втрачає свою цілісність. Адже із-за втрати зубів, яка може статися з різних причин, людина не може нормально пережовувати їжу. Проковтування великих шматків їжі приводить, як правило, до виникнення виразки шлунку. Відсутні зуби можуть також привести до виникнення проблем з дикцією, що у свою чергу викличе труднощі психологічного характеру приспілкуванні з людьми.

 

Показання до реставрації зубів:

 

— відновлення зруйнованого зуба;
— карієс під застарілою пломбою;
— зуб, уражений каріозною хворобою більше, ніж на 50%;
— скол зуба;
— руйнування зуба більше, ніж на 50%.

 

 

Реставрація зубів може здійснюватися прямим або непрямим способом. У першому випадку відновлення зруйнованого зуба проводиться в порожнині рота пацієнта із застосування фотополімерного композита в один етап. Виняток становлять лише ті випадки, коли людині проводять реставрацію відразу декількох зруйнованих зубів.
Косметична реставрація зубів, що здійснюється непрямим методом, проходить у декілька етапів і вважається складнішою, ніж попередній спосіб. Першим етапом непрямої реставрації вважається лікування зуба : чищення кореневих каналів, видалення уражених тканин і пломбування. Після успішного завершення лікування (яке також може включати декілька відвідувань до стоматолога) зубний технік виготовляє вініри, вкладки або коронки, завдяки яким надалі проводиться естетична реставрація зубів.