Єврозуб | Ортопедичне лікування
стоматолог, стоматолог нововолинськ, стоматолог володимир-волинський, стоматологія, єврозуб, лікування зубів, стоматологія нововолинськ, стоматологія володимир-волинський,
7542
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-7542,page-child,parent-pageid-4193,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

Ортопедичне лікування

Ортопедичне лікування

Стомаології «Єврозуб» в місті Нововолинськ та Володимир-Волинський пропонують Вам послуги ортопедичної стоматології:

— відновлення дефектів зубних рядів;
— виправлення прикусу;
— протезування зубів;
— лікування обширних руйнувань твердих тканин.

ПСтоматоогічні кабінети «Єврозуб» здійснюють ортопедичне лікування зубів, використовуючи сучасні ефективні методи і технології.

Стоматологи-ортопеди нашої клініки пропонують вам наступні види протезування:
— протезування твердих тканин зубів вкладками та коронками;
— відновлення дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями;
— безметалеві конструкції зубних протезів при дефектах твердих тканин зубів, дефектах зубних рядів;
— керамічні коронки на оксиді цирконії, оксиді алюмінію, виготовлення металокерамічних коронок на спецсплаву;
— протезування імплантами;

Сучасна ортопедична стоматологія займається протезуванням зубів та лікуванням щелепно-лицьової області.
Даний розділ медицини розглядає будь-яке захворювання з урахуванням стану здоров’я всього організму пацієнта. Процеси, що протікають в порожнині рота, завжди пов’язані між собою. Розвиток патології в порожнині рота призводить до змін у роботі інших органів і систем. Наприклад, порушення жування призводить до порушення травного процесу. А порушення кровопостачання щелепно-лицьової області призводить до недостатності харчування зуба і його оточення.
Раніше ортодонтію (розділ стоматології, що займається вирівнюванням деформацій або аномалій зубощелепної області) відносили до ортопедії, але зараз самостійний розділ стоматології. І сьогодні такими питаннями, як виправлення прикусу, займаються лікарі-ортодонти.
Протезування зубів (відновлення втраченого зуба) може бути різним за методикою виконання і по застосовуваних матеріалів. За типами конструкцій зубні протези діляться на 3 групи:
— знімні протези;
— незнімні протези;
— умовно знімні протези.

Вид протезування підбирається індивідуально і залежить від побажань клієнта, стану здоров’я ротової порожнини, від кількості здорових зубів і іншого.
Ортопедична стоматологія відповідає за зовнішній вигляд пацієнта. Зубні протези повинні виглядати природно.

Наші стоматології розташовані в Нововолинську та Володимирі-Волинському. До нас зручно дістатися будь-яким способом, як на машині, так і громадським транспортом. Ми чекаємо Вас у зручний для Вас час!